Підписуйтесь

Моє щоденне наставництво

Та шалена підтримка комьюніті

Давай знайомитись

Привіт, мене звати Єгор. Я маркетолог, підприємець та сертифікований коуч.
Допомагаю експертам та підприємцям знайти свою унікальність, створити та упакувати онлайн-продукти та продавати їх з легкістю. 

За 10 років в digital заробив клієнтам +10 млн. $

Маю для тебе

Коротенький тест

Я помітив, що у більшості допомагаючих експертів, які просувають себе онлайн, є спільні риси, які їх об’єднують. 

Немає системності

В голові безліч інструментів, не знаю за що братися. Розумію, що треба писати, знімати, давати цінність, проявляти активність, показувати свою експертну та професійну діяльність. Навіть роблю в цю сторонку кроки, але без чіткого плану, відчуваю, що і результати не такі, як хотілося.

Біда з продажами

Не можу зробити процес контрольованим і постійно збільшувати кількість клієнтів. Тестував різні інструменти, воронки, лід-магніти, прогріви. Про сторіз взагалі мовчу… вже втомився танцювати.

Де моя енергія

Важко знаходитись в ресурсі і бути продуктивним весь час. Просідаю емоційно, вигораю. Від цього саботую та уповільнюю свій розвиток. Іноді навіть хочеться все закинути подалі і повернутися в найм.

Якщо навіть один з пунктів про тебе – вітаю, в мене є рішення

Знаєш, які два чинники найбільше впливають на успішне просування?

Наставництво

У кожного професійного спортсмена є свій тренер. Це запорука швидкого та стрімкого розвитку. В бізнесі те саме. Найкращих результатів за найкоротший термін я досягав саме під керівництвом наставників.

Персональні настанови, своєчасне корегування, та глибокий зворотній зв’язок дають змогу пройти трансформацію швидко та супер ефективно. 

Достатньо подивитися, як вистрілюють мої підопічні після двох місяців роботи.

Головна - За Рамки Ком'юніті
Головна - За Рамки Ком'юніті

Оточення

Поклади свіжий огірок в банку з солоними і за два дні він стане таким, як інші.

В наш час не стоїть питання пошуку інформації. Youtube може навчити будь-якій справі та відповісти на всі питання. Але проблема виникає в той момент, коли ми застрягаємо.

Оточення дає нам поштовх та підтримку в ті моменти, коли ми найбільше їх потребуємо. Спільними зусиллями можна досягти в рази більше, ніж поодинці.

Власне, як зараз ми доводимо це всією нацією.

Моя місія

Зламати сталий стереотип про інфобіз та зробити наставництво доступним для кожного. Зібрати в рамках однієї платформи та сприяти систематичному розвитку онлайн-продуктів українських кріейтерів, експертів та підприємців.

Комьюніті, де ми разом навчаємся, викладаємо, практикуємо, та підтримуємо один одного.

 

Отож, час виходити за рамки

Запрошую в своє щоденне наставництво

Що на тебе чекає?

Мастер-класи та поради

Щотижневі ефіри по запланованій програмі, яка розбита на семестри по 9 тижнів

Живий груповий коучінг

Зустрічаємся щотижня, щоб закріпити успіх та налаштуватися на потрібний лад

Головна - За Рамки Ком'юніті

За лаштунками

Спостерігайте за моєю щоденною роботою, включаючи створення контенту, клієнтські проекти, особисті проекти та багато іншого

Десятки нових друзів

Мікро-групи, де учасники підтримують один одного, надихають та разом виконують завдання. Спільні проекти, створення контенту, кооперації… Для досягнення великих цілей, треба йти далеко, а не швидко.

ВСЕ В ОДНОМУ МІСЦІ

Супер зручна платформа

Головна - За Рамки Ком'юніті
Головна - За Рамки Ком'юніті

Ніяких Геткурсів, Notion, Телеграмів, та інших чатів, які з часом перетворюються на смітник. Вся комунікація вібдувається на крутезній онлайн-платформі, яка створена саме для таких спільнот.

Ви в неї закохаєтесь.

Головна - За Рамки Ком'юніті

ПРИНЦИПИ

Три «С» комьюніті

Смиренність

Це з миром в середині. Турбуватися про інших та залишатись в позиції учня. Це допомагає правильно сприймати нову інформацію та приборкує внутрішнє его. Якщо хочеш наповнити свій глечик, маєш поставити його трошки нижче джерела.

Слухання

Коли людина намагається бути смиренною, в неї вмикається внутрішній пошук і відкриваються можливості до сприйняття. І вона не просто слухає, а чує. І тут головне бути уважним.

Садхана

Недостатньо просто бути смиренним та слухати. Необхідно діяти!
Садхана – це практика. Щоденні дії, які призводять до поставленої мети. Тому дуже важливо не залишатися теоретиком, а змінювати своє життя та рухатись.

Якщо відчуваєш, що це твоє​

Вступай в комьюніті однодумців

Ми використовуємо Cookies, щоб вам було зручніше Політика конфіденційності